Виберіть місто
Каталог товарів
Общие характеристики
  • Состояние Новое
  • Наличие В наличии
  • Гарантия Гарантия от производителя

Опис

ТУ У 32.5-1822302091-001:2020 Висновок СЕС № 12.2-18-1/5091 

Пранамат "Universal Lux"

Розмір килимка: 40 см * 65 см, товщина м'якої підкладки 2 см ! Пранамат "Універсальний Lux" це відомий багатьом Аплікатор Кузнєцова, який використовують для:

1) Рефлекторного впливу на зони Захар'їна — Геда. На тілі кожної людини є ділянки, впливаючи на які, можна лікувати внутрішні органи. 2) Розширення судин завдяки місцевому подразнення нервових закінчень. В результаті стимулювання кровопостачання кров приливає до місця, до якого прикладався аплікатор, тим самим органи знаходяться біля цього місця отримують порцію свіжого кисню. Використовуючи Аплікатор Кузнєцова ви не тільки можете підбадьоритися і підвищити загальний тонус, але і позбутися від болю, починаючи від головного і закінчуючи болями в суглобах. Також ви забудете що таке безсоння, простатит, целюліт і метеозалежність. Застосовуючи голчастий масаж можна лікувати хронічні запальні захворювання внутрішніх органів, такі як коліт, бронхіт, гастрит і пієлонефрит.


Hubber - Це найкращі постачальники України в одному місці! Усі постачальники і їх товари регулярно проходять нашу перевірку, щоб Ви отримували максимум приємних емоцій від покупок. Нам довіряють кращі інтернет-магазини країни, такі як: Rozetka, EpicenterK, Allo, Fotos, Skidka і багато інших. З будь-яких складнощів із замовленням або товаром можете писати нам на підтримку qc@hubber.pro і ми обов'язково Вам допоможемо.

Оплата і доставка

  • оплата:
  • доставка:
  • накладений платіж
  • Новая Почта - 20,00 грн.(Дополнительный товар + 15,00 грн.)

Пранамат аплікатор Кузнєцова Універсал Universal Lux м'який Чорний